O nás

Daniela Doudová, Kutná Hora

finanční účetní s 15 letou praxí v oboru

  • Pohybuji se ve finanční sféře podnikatelů již více než 15 let. V současné době si zvyšuji vzdělání na VOŠ ekonomický obor zaměření na výrobní a řídící systémy podniku. V současné době absolvuji řadu odborných kurzů a školení k prohloubení znalostí práce s neziskovými subjekty.

Jiří Uchytil, Čáslav

zástupce vedoucího maloobchod, velkoobchod

  • Nejtěžší práce je práce s lidmi, této činnosti se věnuji 15 let. Komunikace a řešení klientských požadavků je mým denním chlebem. Ne vždy je cesta jednoduchá ale většinou se mi daří najít vzájemný kompromis.

Ing. Josef Dlouhý, Kutná Hora

Projektant pozemních staveb a TZB

  • Absolvent ČVUT v oboru Budovy a prostředí se zaměřením na technická zařízení budov.
  • Ihned po studiu jsem si založil živnostenské oprávnění, a rozhodl se, že budu své znalosti rozvíjet vlastními silami, mimo klasický zaměstnanecký poměr (což je v mém oboru typické). S touto zkušeností mám vnitřní motivaci vytvořit místo, kde mohou další podobně smýšlející lidé utvořit kvalitní prostor ke sdílení různorodých zkušeností.
  • Jako technický nadšenec a stavební inženýr mohu nabídnout své zkušenosti zejména ve věcech s tím souvisejících, na které se vždy narazí u jakéhokoliv projektu podobného zaměření.